Z balonků lze vyrobit prakticky cokoliv.


Jednoduché výrobky z modelovacího balonku

Modelování jednoduchých balonkových zvířátek a jiných drobností na přání zpestří a ozvláštní vaše společenské akce, karnevaly, zahradní slavnosti, obecní a firemní akce, rodinná setkání i narozeninové oslavy.


Postavičky standartní velikosti

Balonkové postavičky a zvířátka standartní velikosti lze připevnit na tyčku nebo kelímek, který můžete naplnit cukrovinkami či jinými drobnostmi.


Postavičky střední velikosti

Balonkové postavičky a zvířátka střední velikosti udělají radost třeba jako dekorace třídy v mateřské škole nebo narozeninový dárek.


Postavy velké

Velké balonkové postavy měří okolo jednoho metru. Může se jednat o zvířátka, filmové a pohádkové hrdiny a také mohou být nápadně podobné obdarovanému oslavenci.


Bukety

Balonkové bukety jsou vysoké kolem jednoho metru. Mohou být standartní nebo tématické. Jsou doplněny foliovou číslicí a mohou být dozdobeny foliovými balonky.


Balonkové příběhy

Překvapivý a originální dárek je balonkový příběh. Zaručeně potěší, pobaví a dojmou každého obdarovaného.


Dekorace na lahve

Jak změnit lahev na originální dárek.


Brány, sloupky, girlandy, fotokoutky

Oblíbené balonkové dekorace narozeninových oslav, firemních večírků, společenských plesů, karnevalů. Mohou být standartní, tematické nebo organické.


Ostatní výrobky

Z balonků lze vyrobit cokoli. Záleží na vašem přání a nápadu.


Uvítací stojany

Dřevěný malířský stojan vysoký 150 cm nebo stolní velikost, který lze nadekorovat jako uvítací stojan na vaší oslavě či akci.